Skip to main content

Montaż ukrytych kamer i urządzeń nasłuchowych SpyONE Tech.

Dyskretna Ochrona i Nadzór

W SpyOneTech rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko ochrona przed włamaniami, ale również pewność, że najbliżsi są bezpieczni i dobrze się czują, nawet gdy nie możemy być z nimi. Dlatego oferujemy usługi instalacji ukrytych kamer, które umożliwiają dyskretny nadzór i ochronę Twojego domu, garażu, domku działkowego czy miejsca, gdzie opiekuje się Twoim dzieckiem niania.

Nasze ukryte kamery są tak małe, że mogą być umieszczone w niemal dowolnym przedmiocie, od dekoderów TV, przez pluszowe misie, aż po codziennie używane przedmioty. Są one prawie niewidoczne dla nieświadomego obserwatora, a jednocześnie dostarczają wysokiej jakości obraz, który pozwoli Ci na monitorowanie swojego domu lub biura.

Rozwiń jedną z poniższych pozycji, żeby poznać więcej szczegółów. 

Wybór przedmiotu

Nasz zespół pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego przedmiotu oraz dobrze modułu, który zostanie w nim umieszczony. Istnieje wiele przedmiotów, które idealnie nadają się do umieszczenia kamery, dyktafonu, modułu do nasłuchu, czy też lokalizatora GPS. Do takich przedmiotów zaliczamy:

Wybór modułu

Kolejnym krokiem po wyborze przedmiotu jest wybór odpowiedniego modułu. Istnieje wiele urządzeń, które możemy umieść w przedmiocie. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane produkty:

Montaż urządzeń i modułów

Potrzebujący skrytej kamery lub dyktafonu, który perfekcyjnie wkomponuje się w wystrój Twojego mieszkania lub biura? Nasza firma oferuje dyskretnie ukryty sprzęt, który spełni Twoje wymagania i nie zostanie zauważony przez osoby trzecie. Bez względu na to, czy potrzebujesz lokalizatora w samochodzie czy podsłuchu lub kamery w domu, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Zaplanujemy montaż w: